İYİ Parti Bulancak Belediye Meclis Üyesi Fatma Yeniay Taranoğlu Bulancak Belediyesi'nin projelerini ve özel ihalelerle başlatılan projeleri eleştirdi. Özellikle Bulancak Millet Bahçesi ve restoran hakkında görüşlerini dile getirdi.

Başkan Yakup Karakaya, "Mesele bir oy la bile olsa seçim kazanmaktır." Başkan Yakup Karakaya, "Mesele bir oy la bile olsa seçim kazanmaktır."

Taranoğlu, "Kendiminde mensubu olduğum yerel yönetimlerin, kişiye özel ihalelerle başlatılan projelerin tam anlamıyla fiyasko olduğunu düşünüyorum. Yaptıkları hizmetlerin hiçbirinde ne kalite ne de işçilik görmüyorum. Millet bahçesine gelince, neden böyle bir yapılandırmanın tercih edildiğini anlamıyorum. Bu alanda, eski halini birkaç dokunuşla daha da güzelleştirebilecekken, yerel yönetim tarafından beton yığınına dönüştürülüp yeşil alan takibinin de yapılmadığı bir durumla karşı karşıyayız. Yerel yönetim, kaynaklarını satarak sonrasında restoran işine soyunmuş durumda. Şimdi görelim, bu işletme ne zaman ihaleyle çıkacak, bekleyip göreceğiz." şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2023-08-12 at 12.21.21