Karataş, " Okuduğunu Yaz Kitap-Kompozisyon Yarışması"nın amacının, Bulancak'ta kitap okuma sevgisini ve bilinçli okuma alışkanlığını geliştirmek olduğunu söyledi.
Yarışmada ödül alan öğrencileri tebrik eden Karataş, bu başarının öğrencilerin özverili çalışmaları ve ailelerinin desteği sayesinde mümkün olduğunu ifade etti.
Törene Bulancak Belediye Başkan Yardımcısı Ayşegül Erdoğan, AK Parti Giresun eski milletvekili Kadir Aydın, Bulancak İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet Tanrıverdi, yarışmaya katılan öğrencilerin okul müdürleri ve öğrenci velileri katıldı.
Haber: Yıldızhaber
Editör: Ömer Mustafa Yılmaz