Vali Ünlü ve eşi, 7 Aralık Çarşamba günü Teyyaredüzü Mahallesi Şehit Bahtiyar Aydın caddesinde bulunan Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezini ziyaret ederek, merkezde kalan engelli bireylerle birlikte çeşitli etkinlikler yaptı.

Piraziz Belediyesine Ait Sosyal Tesis Öğretmenevi Olacak Piraziz Belediyesine Ait Sosyal Tesis Öğretmenevi Olacak

Engelli bireylerle masa tenisi ve bilardo oynayan Vali Ünlü, Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezinin bahçesinde, özel gereksinimli bireylerle birlikte mangal yaparak, öğle yemeğinde bir araya geldi.

111-1

Vali Ünlü, ziyaret sonrası yaptığı paylaşımda; “Gönülden gönüle giden yolda tüm engelleri hep birlikte aşıyoruz. Giresun Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezimizde özel gereksinimli insanlarımızla bir araya gelerek tebessümlerimizi paylaştık, hoşça vakit geçirdik. Her şeyin en iyisine, en güzeline layıksınız. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' anlayışıyla yoğrulan bir medeniyetin mensupları olarak herkesi içtenlikle kucaklamayı boynumuzun borcu olarak görüyoruz. Günümüzü güzelleştirdiğiniz için müteşekkiriz. Fırsat verildiğinde sanattan spora, bilimden çalışma hayatına kadar her alanda üstün başarılar gösteren engelli kardeşlerimize daima destek olacağız” ifadeleriyle duygularını dile getirdi.