Hürriyetçi Eğitim Sen İlçe Temsilcisi Kadıoğlu; “Eğitime Hazırlık Ödeneği  acilen ödenmelidir" Hürriyetçi Eğitim Sen İlçe Temsilcisi Kadıoğlu; “Eğitime Hazırlık Ödeneği  acilen ödenmelidir"

 Vali Enver Ünlü, 8 Ağustos Salı günü Trabzon’a giderek bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Bu kapsamda ilk olarak Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret eden Vali Ünlü, Trabzon Valisi Ustaoğlu karşıladı. Ziyaretin anısına Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Vali Ünlü, daha sonra Trabzon Valisi Ustaoğlu ile bir süre sohbet etti. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Karadeniz bölgesini ilgilendiren konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Vali Ünlü, Trabzon’da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek “Trabzon Valimiz Sn. İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret ederek bölgemizi ilgilendiren konular hakkında istişarelerde bulunduk. Nazik ev sahipliği için teşekkür ediyorum.” sözlerini kullandı.

Trabzon Valisi Ustaoğlu da ziyaretle ilgili olarak yapmış olduğu paylaşımda “Giresun Valimiz Enver Ünlü misafirimdi. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Vali Ünlü, Trabzon Valisi Ustaoğlu’nu ziyaretinin ardından Devlet Su İşleri 22. Bölge Müdürü Cengiz Han Kılıçaslan’ı ziyaret etti.

Giresun’da aşırı sağanak yağışların neden olduğu sel ve heyelanların ardından bölgede yürütmüş oldukları iyileştirme çalışmalarından dolayı Müdür Kılıçaslan’a plaket takdim eden Vali Ünlü, ziyaret sonrası “DSİ Bölge Müdürümüz Cengiz Han Kılıçaslan'ı ziyaret ederek ilimizde yürütülen altyapı çalışmaları, yaşanan afetlerde gösterilen etkin ve yerinde müdahaleler, sel hasarlarının giderilmesi konusundaki yakın iş birliği ve mesai mefhumu gözetmeksizin sürdürülen çalışmalar sebebiyle tebriklerimizi ilettik.” paylaşımında bulundu.