Giresun Belediyesi, araç parkına çift kabin 2023 model Ford transit kamyonet kazandırıldı.

Son dakika! Giresunlular Dikkat! Son dakika! Giresunlular Dikkat!


Atatürk Meydanı’nda yapılan araç tanıtımında konuşan Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, çok mutlu bir gün yaşadığını belirterek: “Bu anlamlı destek, belediyemizin hizmetlerini daha etkin bir şekilde sunmasına olanak tanıyacak. Eksik olan araç parkımız daha da güçlenecektir. Bu destek için Yaramanlar ailesine ve Süleyman Yaraman abimize çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. Bizler Giresunlu olarak dayanışma içerisinde olduğumuzda başaramayacağımız hiçbir iş yoktur. Mali açıdan güç durumda bulunan belediyemize destek çağrımıza verilen bu olumlu cevaplar bizleri mutlu ediyor. Bu desteklerin devam edeceğine inanıyorum“ dedi. 

Ek Açıklama 2024 05 07 164014

Yaramanlar Yapı İnşaat Malzeme Akaryakıt Nakliyat Sanayi ve Ticaret A.Ş sahiplerinden İş İnsanı Süleyman Yaraman ise, bundan önce de her zaman Giresun ve Giresunluların yanında olduklarını belirterek, bu desteklerin devam etmesi temennisinde bulundu. İş Adamı Süleyman Yaraman, Başkan Fuat Köse’ye görevinde başarılar diledi.


Daha sonra ise, Başkan Fuat Köse ‘Bu araç Süleyman Yaraman tarafından hibe edilmiştir’ yazısını kendi elleriyle aracın her iki tarafına yapıştırdı. Bu anlamlı desteğin tanıtımında, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri de hazır bulundu.

Ek Açıklama 2024 05 07 164038