Bulancak Bağımsız Belediye Başkan adayı Özdemir Karadeniz Bulancak kapalı halk pazarı hakkında sosyal medyadan bazı açıklamalarda bulundu.

Ekran görüntüsü 2023-10-24 182824

Ordu-Giresun Havalimanı Kasım ayında 47.919 yolcuya hizmet verdi Ordu-Giresun Havalimanı Kasım ayında 47.919 yolcuya hizmet verdi

Karadeniz, sosyal medyasında yaptığı açıklamada, "Pazarcılara sadece %10'unu bıraktılar, diğer yerleri sattılar kiraladılar. Siz nasıl bir yöneticilersiniz hiç vicdan, insaf, ahlak yokmu? Sizde pazarın içine kocaman market açtırdınız. Pazarın %80'i Gıda ve Manav'dan oluşuyor. Kafanız hiçmi çalışmıyor, hiçmi düşünemiyorsunuz? İnsanları bu kadar yok saymanızın. Sebebi nedir, Vatandaş ses çıkarmadığı zaman siz haklı olduğunuzumu düşünüyorsunuz?

İnsanlar haklarını almaları için illa küfürmü etmeleri lazım döğüş kavgamı etmeleri lazım sizler bu tür olaylarda insanların hakkını veriyorsunuz susan sesi çıkmayan insanları yok sayıyorsunuz.

Aynı olayı galericilere yaptınız. Site yaptınız, beton parasını dükkan olarak aldınız.

Bir belediye başkanı yapılan siteden 2 tane bedava dükkan alacak. Hem belediyenin şirketi olan beton şirketine beton karşılığı 4 tane dükkan alacak hem müdürleriniz işin içine girip vergi numarası olan esnafın adına dükkan alacak yok öyle bir Dünya.

Şu an insanların çoğu telaşta. Tencerenin dibini sığırmak için birbirinin üstünden atlıyor. Bunlara hiç gerek yok, herkes nasibini yer." ifadelerini kullandı.