Giresunspor'un geleceği için belirledikleri program dahilinde ilerleyişlerinin sürdürdüklerini belirten Giresunspor Basın Sözcüsü Emrullah Ekiz. "Kulübümüzün güçlü, sağlam temellere dayalı bir yapıya kavuşması ve Türk futboluna yeni genç yeteneklerin kazandırılması için hareket ediyoruz. Tüm bu adımları atarken hem sportif hem de mali anlamda kulübümüzü geleceğe taşımak adına da belli çalışmalar yapıyoruz. Giresunspor'umuzun yeni sezonda şehrimize yakışır mücadele vermesi için büyük çaba gösteriyoruz. " dedi.

Giresunspor, Bodrumspor karşılaşmasıyla sezona başlıyor

Trendyol 1. Lig: Giresunspor: 0 - Altay: 0 Trendyol 1. Lig: Giresunspor: 0 - Altay: 0

Ekiz, "Teknik Direktörümüz Mustafa Kaplan ile iki etaptan oluşan kamp dönemi geçirdik. Takımımız Perşembe günü (yarın) tesislerimizde toplanarak yeni sezon hazırlıklarını burada sürdürecek. Ligin ilk haftasında evimizde oynayacağımız Bodrumspor karşılaşması ile sezona start vereceğiz.  Hocamızla sürekli istişare halindeyiz. 

Giresunspor olarak devre arasına kadar toplayabileceğimiz kadar puan toplayıp, şehir olarak savaş vermemiz gerekiyor. Bu savaşa herkesin ortak olmasını diliyoruz. İnanıyorum ki taraftarlarımız da bizleri bu yolda yalnız bırakmayarak destek olacaklar. Giresunspor'umuzun birlik beraberlik içinde topyekûn bir mücadele vereceği bu sezonda inancın ve birlikteliğin getirdiği başarıya hep birlikte şahit olacağız." ifadelerinde bulundu.