Bulut; “Radyoterapi Ünitemizde ikinci Uzman hekimimizin başlamasıyla günlük yirmi (20) radyoterapi hastasına hizmet verecek seviyeye geleceğiz. PET-CT cihazımızın kurulmasıyla da yakın zamanda Onkoloji hastalarımızın tüm tetkik ve tedavilerinin yapılacağı bir merkez olacağız inşallah. Emekleri dolayısıyla başta Başhekimimiz Doç. Dr. Fazıl Kulaklı olmak üzere tüm yöneticilerimizi ve mesai arkadaşlarımıza teşekkürü borç bilirim” dedi.
Medya 28 Haber Merkezi
Editör: Ayaz Bekdemir