Piraziz Belediye Başkanı Mahmut Esat Ayyıldız, göreve geldiğinden beri gençler ve çocuklara yönelik etkinliklerle dikkat çekiyor. Uçurtma Şenliği'nin ardından düzenlenen Bisiklet Şenliği, "Doğa ve sağlık için pedal çevir" sloganıyla büyük ilgi gördü.

Okulların ara tatilde olmasını fırsat bilen çocuklar, gençler ve aileler, şenliğe yoğun katılım sağladı. Düzenlenen parkurda gerçekleşen bisiklet turuna Piraziz Kaymakamı Burak Öz de katıldı. Etkinlik boyunca çeşitli ikramlar yapıldı ve çocuklar ile ailelere dondurma dağıtıldı.

Katılımcılar, eğlenceli ve sağlıklı bir gün geçirerek şenliğin tekrar düzenlenmesi temennisinde bulundular. Piraziz Belediye Başkanı Mahmut Esat Ayyıldız, etkinlik hakkında yaptığı açıklamada, "Gençlerimiz ve çocuklarımız için böyle etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Onların sağlıklı ve mutlu bir şekilde vakit geçirmeleri bizim önceliğimiz" dedi.

Giresun Kadın Doğum Çocuk Hastanesi Hekim Kadrosu Güçleniyor Giresun Kadın Doğum Çocuk Hastanesi Hekim Kadrosu Güçleniyor

Şenlik, her yaştan insanın katılımıyla büyük bir coşku ve heyecan içinde geçti.

Whatsapp Image 2024 07 03 At 16.25.46

Whatsapp Image 2024 07 03 At 16.25.47

Editör: Ortak Kullanım