Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, Şehit Polis Memuru Murat Mimiroğlu'nun vefat eden değerli babası Mustafa Mimiroğlu için düzenlenen cenaze törenine katıldı.

Tedavi gördüğü Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 26 Ağustos Cumartesi günü tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybeden Şehidimizin kıymetli babası Mustafa Mimiroğlu için 27 Ağustos Pazar günü cenaze töreni düzenlendi.

Vali Serdengeçti’den, Giresunspor’a Destek Vali Serdengeçti’den, Giresunspor’a Destek

Cenaze töreninin ardından Mustafa Mimiroğlu için İlimiz Tirebolu ilçesinde bulunan Halkovalı Camii’nde öğle namazını müteakip cenaze namazı kılındı.

2023_299_04

Namazın ve okunan duaların ardından Mustafa Mimiroğlu’nun cenazesi; Şehit oğlunun kabrinin yanında, sevenlerinin gözyaşları ve duaları arasında toprağa verildi.

Öğle namazını müteakip Demirci Mahallesi Aile Mezarlığına defnedilen Şehidimizin babası Mustafa Mimiroğlu için Vali Serdengeçti, aile üyelerine başsağlığı dileyerek “Şehit Polis Memuru Murat Mimiroğlu'nun ebedi aleme irtihal eden muhterem babası Mustafa Mimiroğlu'nu son yolculuğuna uğurladık. Rabbim merhametiyle muamele eylesin, mekânı cennet olsun.” ifadelerine yer verdi.

Cenaze törenine, Mimiroğlu’nun ailesi ve yakınlarının yanı sıra Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Tirebolu Kaymakamı Dr. Muhammed Lütfi Kotan, İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer, çok sayıda bürokrat, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.