Ak Parti Giresun 1. sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Nazım Elmas, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gittiği her yerde halkın yoğun sevgi gösterileriyle karşılanan Elmas, şahsına gösterilen büyük ilgi ve desteğe teşekkür ederek, vatandaşlara Türkiye Yüzyılını ve 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye için önemini anlatıyor.

WhatsApp Image 2023-05-03 at 13.12.27 (2)

Halkın Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Ak Parti’ye ve kendilerine gösterdiği ilgiye ve desteğe minnettar olduklarını ifade eden Elmas, “Halkımızın yoğun ilgisine, desteğine ve güvenine teşekkür ediyoruz. Ak Parti Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ‘Halka hizmet Hakk’a hizmettir’ anlayışıyla kurulmuş bir dava partisidir. Halkımızın bizlere gösterdikleri yoğun ilgi de Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde vatandaşlarımıza ve bu ülkeye yaptığımız hizmetlerin karşılığıdır. Halkımız bizi, bizler de halkımızı gönülden seviyoruz” dedi.

WhatsApp Image 2023-05-03 at 13.12.27 (6)

Elmas, “Bizler milletimize hizmetkâr olmak için bu görevlere talibiz. Hizmet bayrağını devraldığımızda Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi “CİMER” gibi Milletvekilliği iletişim Merkezi “MİLMER”i kurarak, milletimizin, şehrimizin, bölgemizin ve ülkemizin tüm meselelerini bu merkezden öğrenip, anında çözüm bulmaya çalışacağız. İlimizin, bölgemizin ve ülkemizin; ekonomide, istihdamda, ulaşımda, sağlıkta, eğitimde, bürokraside, sanatta, sporda, sosyal ve kültürel hayatta, kısaca her alanda Türkiye Yüzyılı vizyonuyla şahlanışına katkıda bulunmak için elimizi taşın altına koyacağız. ‘Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır’ diyerek, Türkiye Yüzyılı’nı hep birlikte inşa edeceğiz” diye konuştu.

WhatsApp Image 2023-05-03 at 13.12.27 (8)

Dava arkadaşlarınız, fındık üreticisine, esnafa, yatırımcıya, gençliğe ve memlekete sahip çıkamıyorlar Dava arkadaşlarınız, fındık üreticisine, esnafa, yatırımcıya, gençliğe ve memlekete sahip çıkamıyorlar

“Ben değil biz anlayışıyla, ortak akıl ve istişare ile aziz milletimizin Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki temsilcisi olacağız” diyen Elmas, “Ak Parti halkın partisidir, Ak Parti halkından aldığı güç ve destekle halkına hizmetkar olmak için kurulmuş bir dava partisidir. Gittiğimiz yerlerde görüyoruz ki halkımız ‘Yaparsa yine Ak Parti yapar’ diyor, ‘Allah Sayın Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin’ diyor. Aziz milletimiz yapılan hizmetleri görüyor, halkımız kimin ne için mücadele ettiğini çok iyi biliyor. Milletin duası ile milletine hizmetkâr olan bir lideri, dış güçlerin destekleriyle kurulan masalardaki kirli ittifaklarla yenemezsiniz. Rüzgâr ne yandan eserse essin, bizler köklerini milletimize bağlamış bir siyasi hareketin mensuplarıyız. 14 Mayıs’ta da inşallah bu eser ve hizmet siyasetini milletimiz bir kez daha tescilleyecek, ‘Doğru Adam Doğru Zaman’ diyerek Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden Cumhurbaşkanı seçecek ve Ak Parti’nin vekillerine de tam destek verecektir. Bundan en ufak bir kuşkumuz yok. Durmak yok, yola devam” ifadelerini kullandı.