Vatandaşların daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet alması amacıyla şehir genelinde denetimlerini sürdüren Zabıta Müdürlüğü ara vermiyor.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırın ve unlu mamuller üreten iş yerlerinde ölçü ve tartı aletlerinin denetimi, hijyen, ruhsat, kıyafet ile pide ve ekmeklerde gramaj ve etiket kontrolleri de gerçekleştirdi.

2_558

Giresun Ticaret İl Müdürlüğü ve Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri ile işbirliği içerisinde gerçekleşen denetimlerde, kuralları uygun hareket etmeyen işyerleri hakkında tutanak tutulurken, tespit edilen eksiklikleri tamamlamaları için süre verildi. Bu süre içerisinde eksikliklerini tamamlamayan işletmeler hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılacağı vurgulandı.

1_584

Vali Ünlü “Biz Millet Bahçesine ilk sahip olan illerden bir tanesiyiz” Vali Ünlü “Biz Millet Bahçesine ilk sahip olan illerden bir tanesiyiz”

Zabıta Müdürlüğü Yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, vatandaşlarının sağlığının her şeyden önce geldiğine dikkat çekilerek: “Vatandaşlarımızın huzur ve sağlığının korunması ve sağlıklı ve kaliteli bir hizmet alabilmesi adına Giresun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü denetimlerinin aralıksız olarak sürdürecektir.” denildi.

5_401