FUAT KÖSE SEVGİSİ SALONLARA SIĞMADI

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse Teyyaredüzü Mahallesi’nde coşkuyla karşılandı. 

Giresunspor'dan Tirebolu Belediye Başkanı Bülent Kara'ya Ziyaret Giresunspor'dan Tirebolu Belediye Başkanı Bülent Kara'ya Ziyaret

I M G 0649

Alyans Düğün Salonu’na yüzlerce seveninin desteği ile gelen Köse  mahallelilerin sorularını cevapladı. 

I M G 0651

Muhtar Volkan Durgut’un da  katıldığı toplantıda Giresun’un sosyal belediyeciliğe kavuşmasına kısa süre kaldığını hatırlatan Fuat Köse mahallelinin sorunlarını dinleyip Teyyaredüzü Mahallesi’nde yapacağı çalışmaları anlattı. 

I M G 0646

Köse; ‘’Biz Belediyeyi kazanırsak maaş ödeyemez diye algı yaratıyorlar. Bu gereksiz algıyı yaratanlara sormak istiyorum siz personelin maaşını cebinizden mi ödüyorsunuz? Giresun Belediyesi kaynakları doğru kullanıldığı zaman doğru planlama yapıldığında hiçbir sorun yaşamaz.

I M G 0645

Biz Aytekin Bey gibi kendi resmimizi şehrin her tarafına asıp sonrada para yok diye yakınmayacağız. Özel Kalem Müdürlüğü’nün bütçesi 100 Milyon TL. Sormak istiyorum bu parayı ne yapıyorsunuz. Özel Kalem Müdürlüğü’nde ne gibi hizmetler yapıyorsunuz da 100 Milyon TL bütçe ayırıyorsunuz? Bu para ile Giresun’a ne kazandırdınız? Bugün esnaf Giresun Belediyesi’ne hiçbir şekilde malzeme vermiyor, neden biliyor musunuz çünkü belediye yönetimi esnafın parasını ödemek yerine israfa para harcıyor. Esnafını, personelini, vatandaşını zora sokan basiretsiz belediye yönetiminden bu şehrin kurtulmasına çok az kaldı. Biz 31 Mart’ta göreve geldiğimizde belediyede israfı önleyeceğiz halkın parasını halkla harcayacağız’’ dedi. 

Yoğun kalabalığın katılım sağladığı toplantının ardından Köse sevenleri ile birlikte sohbet etti.