Sorunları çözmek, yaşam kalitesini artırmak adına Sorunları çözmek, yaşam kalitesini artırmak adına

MHP Şebinkarahisar Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mustafa Zahir Bakıcı, parti yöneticileri ile birlikte resmi kurumları, sivil toplum örgütleri ve esnaf ağırlıklı ziyaretlerini sürdürüyor.Sık sık halkla da biraraya gelen  Bakıcı,sorunlarını dinliyor, ilçeye hizmet verme anlamında önerilerini not alıyor.
Adaylığı ile ilgili bir açıklama yapan Bakıcı, "Yıllardır gurbette olsam da ilçemle ve hemşehrilerimle bağlarımı hep sürdürdüm.Biz bu  memleketin çocuğuyuz.'İlçemizin her geçen gün  bir önceki gününü aratması hepimizi üzmektedir.
Artık yeter.Halkımızın isteği üzerine memleketimize siyaset yapmaktan öte  hizmet vermeye  geliyoruz.İnşallah Milletvekilimiz Ertuğrul Gazi Konal' la, il ve ilçe teşkilatlarımızla  el birliği içinde seçimi kazanarak bu hizmet özlemimizi gidereceğimize inanıyoruz. Şebinkarahisar bunu fazlasıyla hak etmektedir.
El birliği ve güç birliği ile hiç bir ayrım yapmadan  ilçemiz için gerekli hizmetleri almak zorundayız.Bunu sağlamak için de halkımızın desteğini bekliyoruz." dedi.
Diğer yandan adaylığı açıklandıktan sonra ilçeye gelirken davullu- zurnalı coşkulu bir tören yapılan Mustafa Zahir Bakıcı' yı  karşılayanlar arasında her partiden isimlerin yer alması ve halkın da büyük ilgi göstermesi olumlu yankı bulmuştu.
İşte yaşanan bu  görüntüler" Yüksek okulun ilçemize kurulmasını sağlayan Mustafa Zahir Bakıcı Hoca'mızın MHP' den aday gösterilmesi tam isabet.Seçimi alma şansı çok yüksek" yorumlarını da beraberinde getirmişti.