AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Giresun’un yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tarihi destek verdiğini belirterek, “Hep birlikte omuz omuza yazdığımız bu tarih Türkiye Yüzyılı’nın başlangıcıdır” dedi.

Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, “28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimi ülkemiz ve milletimize hayırlı olsun. Bu seçimin sonunda kazanan Türkiye’dir, demokrasimizdir, kardeşliktir. Çok uzun ve meşakkatli bir süreci önce Allah’ın izniyle sonra yüce milletimizin taktiriyle Genel Başkanımızı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhuriyetimizin 100 yılında 13 Cumhurbaşkanı olarak nihayete erdirdik. Şimdi Büyük Türkiye Zaferinin tadını çıkarma vaktidir.” diye konuştu.

AK5

“Bu birlik ve beraberliğimiz ile birlikte Türkiye Yüzyılı’nın meşalesini yakmış bulunuyoruz.” Diyen İl Başkanı Yılmaz, “Eşinden, çocuğundan, işinden, zamanından feragat edip, Cumhurbaşkanımız için yorulmak bilmeden gayretle çalışan, sandık görevlilerimize, müşahitlerimize, okul kat sorumlularımıza, il ilçe kadın kolları ve gençlik kolları başkan ve yönetim kurulu üyelerine, ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine, il yönetim kurulu üyelerimize, belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize, milletvekillerimize, önceki dönem teşkilat mensuplarımıza, Cumhur İttifakı teşkilatlarına ve kalbi bizimle atıp, ak dava yolunda hizmet eden herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.” İfadelerini kullandı.

Altınordu Belediyesi'ni Arayanlara Büyük Sürpriz! Altınordu Belediyesi'ni Arayanlara Büyük Sürpriz!

Yılmaz, “Artık üstlendiğimiz sorumluluğun daha çok arttığının, 85 milyon vatandaşımız ve tüm dünya mazlumları için daha fazla çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Resmi olmayan sonuçlara göre hamdolsun Giresun’umuz yüzde 64.69 ile Cumhurbaşkanımıza tarihi destek vermiştir. Türkiye Yüzyılı hepimize hayırlı olsun.” Şeklinde konuştu.