Duroğlu Belediye Başkanı ÇETİN'in Tehditleri Devam Ediyor Duroğlu Belediye Başkanı ÇETİN'in Tehditleri Devam Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş basın açıklaması yayınladı. 

Gezmiş açıklamasında şu ifadelere yer verdi; 

"Dün gece genelde ve yerelde neyin zaferi kutlandı anlayamadık. Sokaklar terörize edildi, can güvenliği kayboldu. Ölenler oldu, yaralananlar oldu. Partimizin Bulancak İlçe Binası saldırıya uğradı. Cam çerçeve kırıldı, Atamızın posteri taşlanarak yırtıldı.

Öncelikle bu hain saldırıyı kınıyor, yol arkadaşlarıma geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum ve konunun takipçisi olacağımın bilinmesini istiyorum.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ve partimize yapılan bu saygısızlığın hesabı mutlaka sorulacaktır. Esas olarak da; bu saldırgan zihniyeti körükleyenler bu hesaptan nasibini alacaktır.

Devletin tüm imkanlarını kullanarak, baskı kurup, korku iklimi yaratıp yüzde 52 ile zafer sarhoşu olup sokağa dökülenler bilsinler ki; Atatürk'ün gösterdiği yolda, akılla, bilimle yürüyen, laik demokratik Türkiye Cumhuriyeti için mücadele eden yüzde 48 var karşılarında.

Altını çiziyorum ki; kötülük amacına ulaşamayacak, iyilik galip gelecektir.

Ülkemizin aydınlık günlere kavuşması, yokluğun, yoksulluğun, yolsuzluğun son bulması, adaletin tesis edilmesi için mücadelemiz kesintisiz sürecektir. Şimdi her zamankinden çok daha birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan zamandır. Yılmak yok, mücadeleye devam."

WhatsApp Image 2023-05-29 at 11.47.25 (3)

WhatsApp Image 2023-05-29 at 11.47.25 (2)