Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu öncülüğünde, vatandaşların yaşamaktan mutluluk duyacağı yaşam alanları oluşturan Giresun Belediyesi şehirde prestij cadde projesi kapsamında yenilediği Fatih Caddesi şehir merkezine güzel bir hava kattı.

ŞENLİKOĞLU “BÖLGEMİZİN HAREKETLİLİĞİNE KATKI SAĞLIYOR”

Yaralı halde bulunan 3 kuş koruma altına alındı Yaralı halde bulunan 3 kuş koruma altına alındı

Şehir merkezinde oldukça yoğun olarak kullanılan caddede yapılan düzenlemelerin vatandaşların büyük beğenisini kazandığını belirten Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Yaptığımız çalışma için mahallede yaşayan vatandaşlarımız gerek ziyaretlerimizde gerekse sosyal medya hesapları üzerinden teşekkürlerini iletiyorlar. Aydınlatma montajlarının tamamlanmasıyla birlikte geceleri bölgedeki hareketliliğin arttığını görüyoruz. Vatandaşlarımızın mutluluğu için yaptığımız bu çalışmanın şehrimize bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

43

Çok güzel bir görünüm kazanan Fatih Caddesi’nde ilk olarak altyapı çalışmaları tamamlandı. Ardından ise kaldırım genişletme, peyzaj, dekoratif aydınlatma, otopark cepleri, beyaz begonit kaldırım ve siyah beyaz begonit yol çalışması uygulanarak proje noktalandı.

Diğer yandan, Nihatbey Caddesi, Pazar Caddesi ve Fatih Caddesi’nin ardından dördüncü prestij cadde çalışması uygulanacak olan Boztekke Caddesi’nin yapım ihalesi ise 15 Mayıs tarihinde gerçekleşecek.