Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş, çarşı merkezinde doğalgaz çalışmalarının başlayacağını duyurdu.

Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan açıklama ile Yağlıdere'nin merakla beklediği haber geldi. Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş, çarşı merkezinde doğalgaz çalışmalarının 24 Ağustos Perşembe günü başlayacağını duyurdu.

Çalışmaların Süresi ve Beklenen Zorluklar

Doğalgaz çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanmasını planlayan Belediye, çalışmaların yaklaşık 1-2 ay süreceğini ifade etti. Bu süre zarfında bazı zorluklar ve aksiliklerin yaşanabileceği belirtildi. Bu süreçte yaşanacak olası sıkıntılar için halktan anlayış bekleniyor.

Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada , "Sevgili Yağlıdereliler, Allah'ın izniyle bir aksilik olmazsa çarşı merkezimiz Doğalgaz çalışması 24 Ağustos perşembe günü başlayacak. Çalışma dolayısıyla 1-2 ay sıkıntı çekecez, anlayışınız için şimdiden teşekkürler."

Yağlıdere Kaymakamı Ünlü görevine başladı Yağlıdere Kaymakamı Ünlü görevine başladı

Yaşar İbaş'ın açıklamalarına göre, "Ekim ayının başında Yağlıdere halkının doğalgazla ısınma imkanına kavuşması hedefleniyor. Bu, kış mevsiminin başlamadan önce doğalgazın evlere ulaşması anlamına geliyor ve birçok vatandaş için büyük bir rahatlık olacak."