Vali Vekili Mehmet Fikret Çavuş, Polis Haftası ve 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 178'inci yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı ve beraberindeki emniyet mensuplarını kabul etti.

İl Müftülüğü'nden Yıl Sonu Değerlendirme ve İstişare Toplantısı İl Müftülüğü'nden Yıl Sonu Değerlendirme ve İstişare Toplantısı

Valilik Makamında 10 Nisan Pazartesi günü gerçekleştirilen kabulde, Emniyet Müdürü Güzelyazıcı, Polis Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinliklerle ilgili Vali Vekili Çavuş’a bilgi verdi. Güzelyazıcı, Türk Polis Teşkilatımızın 178'inci kuruluş yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek Vali Vekili Çavuş’a çiçek takdim etti.

2023_111_04Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Vekili Çavuş da Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 178’inci yıl dönümünü kutladı.

Vali Vekili Çavuş, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin temini için görevlerini ifa ederken bu uğurda canlarını vermiş emniyet teşkilatı mensuplarını bir kez daha rahmetle andığını kaydederek, görevi başında olan emniyet personellerine de başarılar diledi.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu

2023_111_02