Hemşehrimiz Nur Uğur Antalya'da başarılı çalışmalarına devam ediyor Hemşehrimiz Nur Uğur Antalya'da başarılı çalışmalarına devam ediyor

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 178. yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Türk Polis Teşkilatı’nın kurulduğu günden bugüne kadar günün 24 saatinde cesurca ve kararlı bir şekilde vatandaşların can güvenliğini ve huzurunu temin ettiğini, huzur ile barış ortamının korunması ve kamu düzeninin sağlanması için mesai gözetmeksizin her zaman görevini layıkıyla yaptığını dile getiren Başkan Şenlikoğlu şöyle devam etti: “Gücünü kanunlardan ve halktan alan Türk Polisimiz görevini fedakârca yapmış, toplumumuzun güvenini kazanmıştır. Fedakârca hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, takdire şayan başarılar elde etmiştir. Sahip olduğu 178 yıllık tecrübesine, eğitimli personeli ve çağın gereksinimlerine uygun teknolojik alt yapısını da ekleyerek, ülkemizin en başarılı kurumlarından olan emniyet teşkilatımız yapmış olduğu çalışmalarla Dünya Polis Teşkilatları arasında da üst sıralarda yer almaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıl dönümünde tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası’nı bir kez daha kutluyor, görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmet ve minnetle anıyor, görevleri başındaki polislerimize ve gazilerimize sevdikleri ile birlikte sağlıklı, başarılı bir hayat sürmelerini temenni ediyorum.”