Vali Vekili Mehmet Fikret Çavuş, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde görevi başında olan Polis, Jandarma ve Sahil Güvenlik personellerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

2023_133_03

Vali Vekili, 21 Nisan Cuma günü önceden belirlenen program dahilinde sırasıyla; Polis Özel Harekât Şube Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Batlama Jandarma Uygulama Noktası, Emniyet Bölge Trafik Uygulama Noktası ve Sahil Güvenlik 73 Komutanlığını ziyaret etti.

2023_133_01

Giresun itfaiyesi'nden nefes kesen yangın tatbikatı Giresun itfaiyesi'nden nefes kesen yangın tatbikatı

Vali Vekili Çavuş, görevi başındaki personellerle bayramlaşarak, ziyaret ve denetleme defterlerini imzaladı.

Vali Vekili, ziyaretlerle ilgili olarak “Azim, tecrübe, özveri ve cesaretle 7/24 vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için karada, havada, denizde her zaman ve her yerde Aziz Milletimizin huzuru için çalışan Kahraman kolluk görevlilerimizle bayramlaştık, bu kutsal vazifelerinde muvaffakiyetler diledik. Rabbim tüm güvenlik güçlerimizi her türlü kötülükten muhafaza etsin.” sözlerine yer verdi.

2023_133_07

Vali Vekili Çavuş, Trafik Uygulama Noktası ziyaretlerinde ayrıca durdurulan araçlarda seyahat eden vatandaşların bayramını kutlayarak, sürücüleri dikkatli olmaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.