Vali Vekili Çavuş, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 178'inci yıl dönümü münasebetiyle Giresun İl Emniyet Müdürlüğünün ev sahipliğinde 12 Nisan Çarşamba günü Polisevi’nde Şehit ailelerimiz, Gazilerimiz ve Gazi yakınlarımız onuruna düzenlenen iftar programına katıldı.

Giresun İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı tarafından Polisevi girişinde karşılanan Vali Vekili Çavuş, bu anlamlı iftar programı için Güzelyazıcı’ya teşekkürlerini iletti.

78-9

İftar programında, şehit aileleri ve gazilerle yakından ilgilenen Vali Vekili Çavuş, programda yapmış olduğu konuşmada, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 178'inci yıl dönümünü kutlayarak Aziz Şehitlerimizin ve gazilerimizin manevi mirasının Milletimizin en değerli hazinesi olduğunu ifade etti.

Şehitlik ve Gazilik makamının maddi ve manevi hiçbir değerle ölçülemeyecek derecede büyük bir şeref olduğunu belirten Vali Vekili Çavuş, Şehitlerimize rahmet, Gazilerimize minnet, değerli ailelerine de sıhhat ve afiyet niyazında bulundu.

EDS'den Hayat Pahalılığı ve Emekli Maaş Zamları" ile ilgili Kitlesel Basın Açıklaması EDS'den Hayat Pahalılığı ve Emekli Maaş Zamları" ile ilgili Kitlesel Basın Açıklaması

56-9

Programda İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı da bir konuşma gerçekleştirdi. Akabinde Şehitlik mertebesine yükselen tüm kolluk personellerimiz için hep birlikte dualar edildi.

Giresun İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programına; Vali Vekili Mehmet Fikret Çavuş, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer, Sahil Güvenlik 73 Komutanı Yüzbaşı Emre Meral, ilgili kurum amirleri, Şehit ailelerimiz, Gazilerimiz ve Gazi yakınlarımız katıldı