Necmi Sıbıç: ''Çalışmalar Kesintisiz Devam Edecek'' Necmi Sıbıç: ''Çalışmalar Kesintisiz Devam Edecek''

14 Mayıs'ta gerçekleşecek genel seçimlerde Giresun'da AK Parti milletvekililliği için 1. sıradan aday gösterilen Prof. Dr. Nazım Elmas, ilk açıklamasını MEDYA 28'e yaptı.

Prof. Dr. Elmas yaptığı açıklamada; "AK Parti bir siyasi parti olmanın yanında aynı zamanda bir gönül seferberliği, bir ideal, bir dava partisidir. Bu seçimlerde AK Parti Giresun milletvekilleri olarak sorumluluk bize verilmiştir. Bu kutlu görevi bizlere takdir eden Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederiz. Dört aday arkadaşımızla beraber bu sorumluluğu en güzel şekilde yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız. Bundan önceki yıllarda vekillerimiz değerli çalışmalarıyla Giresun için çok güzel işler yaptılar. Onlara teşekkür ediyoruz. Ayrıca AK Parti teşkilatının kuruluşundan bugüne kadar hizmeti olan tüm Ak gönüllü teşkilat mensuplarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Vefat eden mensuplarımıza Allah'tan rahmet diliyoruz." dedi.

"AK Parti milletin partisidir AK Parti milletin kendisidir, kendi iktidarıdır."

Son 20 yılda yapılan hizmetlere dikkat çeken Elmas sözlerini; "Bu kutlu yolda biz de Giresun'umuza hizmet etme fırsatı bulduğumuz için kendimizi bahtiyar hissediyoruz. AK Parti 20 yılda Türkiye'ye çok büyük hizmetler yaptı. Nereden nereye gelindiğini bu imkanları kullanan bu gelişmeleri idrak eden milletimiz görmekte ve yaşamaktadır. Bu güzelliklerin sürmesi, hizmetin devamı, başlanılan çalışmaların geliştirilmesi için AK Parti iktidarının yeniden hizmet yarışında olmasını istemek en akıllı tercih olacaktır. Halkımız kendisi için yapılanları görecek ve takdir edecek basirete sahiptir. Nereden nereye geldiğimiz unutulmamalıdır. Elbette ki yapılacak daha çok şey vardır. Hizmetler dönem dönem gerçekleştirilmektedir. Kadirbilir halkımızın tekrar teveccüh göstereceğine güveniyoruz. Şimdi yapılan güzel hizmetlere yenilerinin ekleneceğini unutmama zamanıdır. AK Parti milletin partisidir, AK Parti milletin kendisidir, kendi iktidarıdır." ifadeleriyle tamamladı.