Vali Enver Ünlü ve eşi Sema Ünlü, 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı (2.Tur) Seçimi kapsamında, oylarını Cumhuriyet Ortaokulunda kullandı.

Amber Çay Eynesil Belediye Spor Atakum Belediyespor’u 1-0 Mağlup Etti Amber Çay Eynesil Belediye Spor Atakum Belediyespor’u 1-0 Mağlup Etti

2023_178_02

Vali Ünlü, oy kullanma işleminin ardından, “Eşim Sema Hanım ile birlikte Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde oyumuzu kullanarak vatandaşlık görevimizi yerine getirdik.

Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.” sözlerine yer verdi.

Sayın Vali, oy kullanma işlemlerinin ardından GAMER Toplantı Salonu’nda Vali Yardımcısı Mehmet Fikret Çavuş, İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer ve İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Sami Şimşek ile bir araya gelerek seçim güvenlik çalışmalarını yerinden takip etti.

2023_178_03

Vali Ünlü, seçim güvenliği ile ilgili olarak “Cumhurbaşkanlığı Seçiminin huzur ve güven ortamı içinde tamamlanması için aldığımız geniş kapsamlı güvenlik tedbirlerini hassasiyetle takip ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Seçim sonuçlarının ardından bir paylaşım yapan Vali Ünlü, “Hayırlı olsun!

Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim sonuçlarının vatanımız, milletimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, seçimin ilimiz genelinde huzur ve güven içerisinde gerçekleştirilmesi için fedakârca görev yapan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Cumhuriyet'imizin 100. yılına adım atan ülkemiz, güven ve huzur içinde geleceğe yürüyecek.” değerlendirmelerinde bulundu.