Vali Enver Ünlü, kurum amirleri başta olmak üzere iş insanları, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve ziyaretçi kabullerine devam ediyor.

Bulancak'tan Devlet Konservatuvarına Üstün Başarı Öyküsü! Bulancak'tan Devlet Konservatuvarına Üstün Başarı Öyküsü!

Bu kapsamda Vali Enver Ünlü, 1 Ağustos Salı günü ilk olarak saat 11.00’de Valilik Makamında, Sahil Güvenlik Komutanlarını ağırladı.

2023_264_02

Gerçekleştirilen ziyarette; Trabzon Grup Komutanlığından ayrılan Yrb. Dr. Ömer Harun Özkaynak ve Trabzon Grup Komutanlığına yeni atanan Binbaşı Aytaç Bayırlı ile Sahil Güvenlik 73 Komutanı Yüzbaşı Emre Meral yer aldı.

Vali Ünlü, görev yaptığı süre boyunca yapmış oldukları hizmetlerden dolayı Yrb. Dr. Ömer Harun Özkaynak’a ve yeni atanan Binbaşı Aytaç Bayırlı’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

Vali Ünlü, Sahil Güvenlik Komutanlarının ardından saat 13.00’te İstanbul Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ve beraberindeki heyeti kabul etti.

2023_264_01

Başkan Hakan Bahadır tarafından günün anısına Vali Ünlü’ye hediye takdim edildi. Vali Ünlü de ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

2023_264_06

Makam kabullerine saat 14.00’te iş insanı Mr. Fahad, Mr. Jalal Kashoqa ve beraberindekileri ağırlayarak devam eden Vali Ünlü’ye, iş insanları tarafından, sahibi oldukları Ürdün Tur Acentası’nın yürüttüğü hizmetler hakkında bilgi aktarıldı.

Ziyaretler çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.