Vali Ünlü, sıcak ve samimi bir ortamda geçen iftarın ardından yaptığı paylaşımda “Bugün 23 Nisan Hep neşeyle doluyor insan. Gün onların, bayram onların. Yüzleri gülsün, o bize yeter. Bugün gülüşlere, sarılmalara, sevinçlere uyandık. Çok seviyoruz tertemiz, ışıl ışıl minik yürekleri. Eşimle birlikte en anlamlı iftarlarımızdan birini kudretli devletimizin şefkatine emanet edilen, sevgi evlerindeki yavrularımızla birlikte yaptık. Rabbim kabul eylesin” dedi.

Sevgi Evleri Sitesinde kalan miniklerin doğum günü kutlamasına da iştirak eden Ünlü çifti, miniklerle birlikte doğum günü pastası kesti. Doğum günü ile ilgili duygularını “Nice Yaşlara! Sevgi evlerinde kalan sevgili çocuklarımızın doğum günlerini kutladık. Her birine nice sağlık dolu mutlu yıllar diliyorum. Yolunuz ve bahtınız açık olsun” sözleriyle paylaşan Vali Ünlü, eşi Sema Ünlü Hanımefendi, miniklerle birlikte; Hacivat, Karagöz, Meddah, halk oyunları gösterilerini izleyerek ve çeşitli etkinliklere katıldı.

Giresun'da en fazla Trabzonlu yaşıyor Giresun'da en fazla Trabzonlu yaşıyor

Gösteriler sonları “Sevgili çocuklarımızla birlikte Hacivat, Karagöz, Meddah, halk oyunları ve diğer etkinliklerle 23 Nisan'ın ve Ramazan'ın tadını doyasıya çıkardık. Nazlı kuşlar gibi uçarak girdiler gönlümüze” diye paylaşımda bulunan Vali Ünlü, Sevgi Evleri Sitesinde kalan miniklerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek “Günün finalinde geleceğin parlayan yıldızlarıyla, En güzel, en tatlı, en şirin bayram kutlu olsun! İyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.

FRDaj4OXwAUu9Kc