10 Şubat Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette Piraziz Kaymakamı Kezban Yerlikaya ve 2.OSB Bölge Müdürü Mete Bahadır Yılmaz ile yetkililer yer aldı. 2.OSB Bölge Müdürü Mete Bahadır Yılmaz tarafından Vali Ünlü’ye depremin hemen sonrası, afetzedelerin acil ihtiyaçlarının karşılanması ve genel hayatı olumsuz etkileyen şartların giderilmesi için 2.OSB’de de çalışmaların aralıksız sürdüğü bilgisi verildi.

Vali Ünlü, depremzedeler için 2.OSB’nde yapılan çalışmalarla alakalı olarak “Onlar üşürse biz ısınamayız. Kardeşlerimizin yaralarını sarmak için tüm imkânlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz. Bu gayretle gurur duyuyoruz.” sözlerini kullandı.

2023_52_06Vali Ünlü, 2.OSB ziyaretinde afetzede vatandaşlarımıza soba ve diğer ihtiyaç malzemeleri hazırlayan personellerle bir süre sohbet etti. Bu esnada karşılaşmış olduğu çıraklık yapan gençle ilgili olarak da “Fıtrat değişir sanma, bu kan yine o kandır! 15 yaşında çırak kardeşimiz afetzedelerimiz için soba yapıyor.” paylaşımına yer verdi.

2023_52_05

Başkan Köse Eğitim-Öğretim Sezonunun Sona Ermesi Nedeniyle Mesaj Yayınladı Başkan Köse Eğitim-Öğretim Sezonunun Sona Ermesi Nedeniyle Mesaj Yayınladı

Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.