Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, görevine başladığı ilk günden itibaren bölgenin önemli paydaşlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, 5 Eylül Salı günü farklı sektörlerden ve topluluklardan gelen konukları ağırlayarak, çeşitli konuları değerlendirmek ve bilgi paylaşımında bulunmak amacıyla bir araya geldi.

2023_317_10

Valilik Makamında gerçekleşen kabullerde sırasıyla; Kuyumcular Derneği Başkanı Haşmet Özkan ve yönetimi, 27. Dönem Giresun Milletvekili Av. Sabri Öztürk ve heyet, AK Parti Çanakçı İlçe Başkanı Abdullah Öztürk ve heyet, Trabzon Vakıflar Bölge Müdürü İsmet Çalık, AK Parti İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz ve yönetimi, Giresun Vali Yardımcısı Burak Öz, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Hakan Gültekin, 2. Ağır Ceza Reisi Burak Babacan, Giresun Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Osman Şeyranlıoğlu ve heyet, Giresun Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal ile beraberindeki MHP'li başkan ve yöneticiler, Tabipler Odası Başkanı Dr. Erhan Demirelli ve yönetimi, Ordu'dan Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz ve beraberindekiler ile Birun Kümbet Dağ Evleri Genel Müdürü Durmuş Coşkun ve beraberindeki heyet yer aldı.

2023_317_29

Vali Mehmet Fatih Serdengeçti'nin kabullerinde; turizm, vakıf, eğitim, bölgesel kalkınma ve yerel yönetim, engellilik, yargı ve sağlık gibi çeşitli konular hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Giresun Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Osman Şeyranlıoğlu ve heyeti ile yapılan görüşmede, özel sporcuların topluma daha fazla entegre olmaları ve sporun hayatlarında önemli bir rol oynamasına yardımcı olmak için yürüttükleri çalışmaları, Vali Serdengeçti'ye detaylı bir şekilde anlattılar.

Bulancak'ta Kaza Meydana Geldi Bulancak'ta Kaza Meydana Geldi

2023_317_25

Ziyaret sırasında özel sporcular, Vali Serdengeçti'ye kulüp atkısı ve bayrağı hediye ettiler. Vali Serdengeçti de özel sporcularla tek tek ilgilenerek onların sporla olan ilişkilerini ve toplumsal entegrasyon süreçlerini daha yakından öğrenme fırsatı buldu. Engelli bireylerin toplum içinde daha fazla yer almasını teşvik eden çalışmalara destek verme sözü verdi.

Vali Serdengeçti, kabullerde yaptığı konuşmalarda, bölgenin kalkınması ve gelişmesi için her kesimden katkı alınmasının önemine vurgu yaptı.

Ziyaretçilere teşekkür eden Vali Serdengeçti, gelecekte de bu tür görüşmelerin devam edeceğini belirtti.