Giresun Belediyesi, 2 Eylül akşamı etkili olan sağanak yağışın ardından yaşanan afet sonrası, koordineli bir şekilde su taşkınlarının yaşandığı bölgelerde çalışmalarını sürdürüyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da aşırı yağışın olumsuz etkilediği bölgelerde incelemelerine devam ediyor.

7_346

Hafta başında Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti ile esnaf ziyaretinde bulunarak geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Şenlikoğlu, son olarak da Seldeğirmeni Mahallesi ve Fevzi Çakmak Mahallesinin yüksek kesimlerinde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

Mahalle Muhtarlarının da katıldığı incelemelerde, bir kez daha geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Şenlikoğlu, ihtiyaç ve talepleri de dinledi.

3_637

Giresun Belediyesinden Ücretsiz Ulaşım Giresun Belediyesinden Ücretsiz Ulaşım

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada: “Yoğun yağıştan etkilenen bölgelerde yürütülen çalışmalarla ilgili incelemelerimizi sürdürüyoruz. Bugün de Seldeğirmeni ve Fevzi Çakmak Mahallelerimizin yüksek kesiminde ekiplerimiz tarafından yapılan onarım çalışmalarını yakından ettik. Ekiplerimiz şehrimizde oluşan olumsuzlukları gidermek için tam zamanlı olarak mesailerine devam ediyor.” dedi.