Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın başkanlığında, video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

81 il Valisinin yanı sıra İl Emniyet Müdürleri, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlarının da katılımıyla 19 Ekim Perşembe günü video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıya; Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, İl Jandarma Komutanı J. Kıdemli Albay Özgür Özer ve Sahil Güvenlik 73 Komutanı Yüzbaşı Emre Meral katıldı.

2023_399_03

Vali Serdengeçti, toplantıyla ilgili olarak “İçişleri Bakanımız Sn. Ali Yerlikaya başkanlığında düzenlenen terör, organize suç örgütleri, uyuşturucu, asayiş, düzensiz göç ve siber suçlarla mücadele ana gündem maddelerini kapsayan video konferans toplantımızı gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için azami özenle görev başındayız.” ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Yerlikaya da toplantıyla ilgili olarak yapmış olduğu paylaşımda “Bakan Yardımcılarımız, Jandarma Genel Komutanımız, Emniyet Genel Müdürümüz, Sahil Güvenlik Komutanımız ile 81 ilimizin Valisi, İl Emniyet Müdürleri, İl Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlarıyla:

Terör, Organize suç örgütleri, Uyuşturucu, Asayiş, Düzensiz göç ve Siber suçlarla mücadele ana gündem maddelerini içeren Video Konferans Toplantımızı gerçekleştirdik.

Terör ve iş birlikçileriyle, zehir tacirleriyle, göçmen kaçakçılığı organizatörleriyle, organize suç örgütleri ve çetelerle mücadelemiz kararlılıkla sürecek.” sözlerine yer verdi.

"16. Giresun Günleri" İstanbul'da başladı "16. Giresun Günleri" İstanbul'da başladı

2023_399_01