Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, 29 Eylül Cuma günü Şehit Jandarma Uzman Çavuş Sezgin Burak Cantürk’ün anne ve babasını makamında ağırladı.

Vali Serdengeçti, Şehidimizin saygıdeğer ebeveynleri Ali Cantürk ve Döndü Cantürk’ü misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek içten bir sohbet gerçekleştirdi.

Her fırsatta Şehit aileleriyle bir araya gelen ve Şehitlerimizin geride bıraktığı emanetlerine sahip çıkarak, onlara devletin sıcak ve şefkatli yüzünü gösteren Vali Serdengeçti, Şehidimizin kıymetli ebeveynleri Ali Cantürk ve Döndü Cantürk’e tekrardan sabır ve başsağlığı dileklerinde bulunarak, tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi.

Şehidimizin değerli babası Ali Cantürk de Vali Serdengeçti’ye yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek çiçek takdim etti. Ayrıca nazik kabullerinden ve misafirperverlikten dolayı şükranlarını sundu.

Başkan Köse Gündeme Oturacak Açıklamalarda Bulundu: “Belediyenin Borcu 11 milyar 714 milyon 880 bin TL'' Başkan Köse Gündeme Oturacak Açıklamalarda Bulundu: “Belediyenin Borcu 11 milyar 714 milyon 880 bin TL''

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Sezgin Burak Cantürk; 11.04.2016 günü Diyarbakır-Hani İlçe Jandarma Komutanlığı Nizamiyesine bölücü terör örgüt mensupları tarafından bomba yüklü araç ile yapılan saldırı sonucu şehit olmuş ve Espiye ilçesi Kaşdibi Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.