Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, eşi Belkıs Serdengeçti ile birlikte huzurevi sakinlerini ve minik kalpleri ziyaret etti.

Üstü açık camide 563 yıldır çimen üzerinde Cuma namazı kılınıyor Üstü açık camide 563 yıldır çimen üzerinde Cuma namazı kılınıyor

3 Eylül Pazar günü ilk olarak Giresun Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini ziyaret eden Vali Serdengeçti ve eşi Balkıs, toplumun her kesimini ziyaret ederek duyarlılıklarını bir kez daha gösterdi.

Huzurevi ziyareti sırasında Vali Serdengeçti ve eşi, ulu çınarlarımızla bir araya gelerek samimi sohbetler gerçekleştirdiler. Onların yaşam tecrübelerini dinleyen Vali Serdengeçti, büyüklerimize hayatın her anının değer taşıdığını vurguladı. Ulu çınarlarımız, Vali Serdengeçti ve eşi'ne ziyaretlerinden dolayı büyük bir memnuniyetle teşekkür etti.

2023_313_03

Vali Serdengeçti, ziyaret sonrası duygularını paylaşarak, “Eşim Belkıs Hanım ile birlikte bizleri bugünlere hazırlayan, fedakâr ve sevgi dolu yürekleriyle yolumuzu aydınlatan değerli büyüklerimizi ziyaret ettik. Rabbim ömürlerini bereketlendirsin, sıhhat ve afiyet ihsan eylesin.” sözlerini kullandı.

Huzurevi ziyaretinin ardından Vali Serdengeçti ve eşi, Sevgi Evlerine geçti. Burada minik kalplerle oyunlar oynayarak ve onlarla vakit geçirerek unutulmaz anılar biriktirdiler.

Vali Serdengeçti, minik kalplere her zaman destek olmaya ve onların hayatlarını daha iyi bir şekilde yönlendirmelerine yardımcı olmaya devam edeceklerini belirtti. Minik kalpler de Vali Serdengeçti ve eşi'nin ziyaretlerinden büyük bir sevinç duyarak onlara teşekkür etti.

2023_313_01