Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Giresun 1.Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

8 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarette ilgili Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Yakınoğlu ve Giresun Organize Sanayi Bölge Müdürü Hüseyin Pehlivan ile yetkililer yer aldı.

2023_455_05

Vali Serdengeçti, dokuma kumaştan hazır giyim imalat sektöründe hizmet veren firmalardan GİTEKS Konfeksiyon San. ve Tic. A.Ş. başta olmak üzere 1.OSB içerisinde yer alan işletmeleri ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

2023_455_02

Erener, Batlamalılar ile buluştu Erener, Batlamalılar ile buluştu

Müdür Pehlivan tarafından Vali Serdengeçti’ye, 1. OSB’de toplam 57 işletmenin faaliyet gösterdiği ve yaklaşık 2 bin 500 kişiye istihdam sağladıkları bilgisi aktarıldı. Ayrıca alt yapı başta olmak üzere son altı ay içerisinde yapılan çalışmalar ile ihtiyaç ve talepler hakkında da bilgi verdi.

Vali Serdengeçti, yapmış olduğu ziyaret ve incelemelerle ilgili olarak “İstihdam, yatırım ve üretim temel konularımız...

Giresun Organize Sanayi Bölgemizde (1. OSB) bir dizi ziyaretlerde bulunarak yürütülen çalışmalar ve fabrikalarımızın genel durumu hakkında bilgiler aldık.

İlimizin ve ülkemizin kalkınma ve gelişmesine katkı sağlayacak tüm proje ve girişimlerin destekçisiyiz.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret ve incelemeler, çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

2023_455_07