Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen SADA Kültür Sanat ve Edebiyat Programı kapsamında, Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulunun proje çalışmalarını yürüteceği Sinema ve Fotoğrafçılık Atölyesi İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu tarafından açıldı.

8 Kasım 2023 Çarşamba günü yapılan açılışta, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şakir Marancı ile Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulun yönetici, öğretmen ve öğrencileri de hazır bulundu.

08172936_920439489384833

Müdür Ertuğrul Tosunoğlu, açılış kurdelesini proje çalışmalarını yürütecek öğrencilerle birlikte kesti. Sonrasında Okul Müdürü Oğuz Yayla tarafından projenin yürütülmesi aşamasında yapılacak çalışmalar ile ilgili bilgiler verildi.

Müdür Tosunoğlu açılışta yaptığı konuşmada; Eğitim Bakanlığının bu tür projelerle öğrenci ve öğretmenleri kendilerini geliştirme ve yenileme noktasında desteklediğine vurgu yaptı. Müdürlük olarak, akademik başarı hedefinin yanında öğrencilere, kendilerini ifade edebilecekleri, özgüven kazanabilecekleri, farklı sosyal, kültürel ve sportif etkinlik fırsatları sunduklarını vurgulayarak Sinema ve Fotoğrafçılık Atölyesinde yapılacak etkinliklerin öğrencilere önemli katkılar sağlayacağını ifade etti.

08170306_7e05b77d3bb244e5ba61e09a4c1703c7

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ortak Sınavlar Soru Hazırlama Komisyonları Toplandı Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ortak Sınavlar Soru Hazırlama Komisyonları Toplandı

Proje vesilesiyle okula kazandırılan sinema ve fotoğrafçılık atölyesinde, öğrencilerin güzel çalışmalar ortaya koyacağı temennisiyle Okul Müdürü Oğuz Yayla nezdinde, tüm yönetici,  öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.