Sema Ünlü, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım’ın eşi Sıdıka Yıldırım, Vali Yardımcısı Davut Sinanoğlu’nun eşi Nurten Sinanoğlu, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer’in eşi Elif Özgür ve yetkililer ile birlikte 8 Mart Çarşamba günü şehit ailelerine kutlama ziyareti gerçekleştirdi.

Sema Ünlü ve beraberindeki heyet, ilk olarak Şehit Polis Memuru Muzaffer Can’ın ailesini Teyyaredüzü Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ederek Şehidimizin değerli eşi Ayşe Can’ın hatırını sordu. Ziyarette Sema Ünlü , Şehidimizin kıymetli eşinin gününü kutlayarak çiçek hediye etti.

Giresun Belediyesi: ''Geçmiş Olsun Slovakya'' Giresun Belediyesi: ''Geçmiş Olsun Slovakya''

Şehit Polis Memuru Muzaffer Can, 09.12.1998 tarihinde Amasya ili Taşova ilçesi Dereli köyünde TKPML/TİKKO örgütünün militanları tarafından pusuya düşülmesi sonucu şehit olmuş ve Alınca Köyü Mezarlığına (Giresun) defnedilmişti.

Sema Ünlü ve beraberindekiler, ziyaretleri kapsamında Şehit Polis Memuru (Bomba İmha Uzmanı) Murat Mimiroğlu’nun ailesini Çıtlakkale Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ederek Şehidimizin değerli anneciği Fatma Mimiroğlu ile sohbet etti. Ziyarette Sema Ünlü , Şehidimizin kıymetli annesinin gününü kutlayarak çiçek hediye etti.

Şehit Polis Memuru (Bomba İmha Uzmanı) Murat Mimiroğlu, 02.10.2016 tarihinde Suriye’den Kilis’e atılan roketin patlamamış parçalarının imhası sırasında meydana gelen patlama sonucu şehit olmuş ve Demirci Mahallesi Aile Mezarlığına (Giresun) defnedilmişti.

Sema Ünlü ve beraberindekiler, son olarak Şehit Polis Memuru Mustafa Öz’ün ailesini Kavaklar Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ederek Şehidimizin değerli eşi Emine Öz ile sıcak bir sohbet gerçekleştirdi. Ziyarette Sema Ünlü , Şehidimizin değerli eşinin gününü kutlayarak çiçek hediye etti.

Şehit Polis Memuru Mustafa Öz, 17.08.1999 tarihinde Sakarya ilinde görevi esnasında meydana gelen deprem sonucu şehit olmuş ve Seyit Köyü Mezarlığına (Giresun) defnedilmişti.

Sema Ünlü, ailelere tekrardan sabır ve başsağlığı dileklerinde bulunarak Şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi. Şehit aileleri de Sema Ünlü ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaretler çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

2023_75_02