Giresunspor Başkanı Nahid Yamak, transfer tahtası açıklaması. Giresunspor Başkanı Nahid Yamak, transfer tahtası açıklaması.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan orta saha oyuncusu Robert Mejia, yönetim değişikliğiyle ilgili soruya, "Yeni başkanla beraber hepimiz morallendik, hepimiz mutluyuz. Bizim ilerleyebilmemiz için, iyi sonuçlar alabilmemiz için her şeyi yapıyor. İlerleyebilmemiz için arkamızdan itiyor. İmarım daha iyi şekilde devam edeceğiz." cevabını verdi.

Sekiz maçtır galip gelememenin oyuncu grubu üzerindeki etkisi hakkında ise Mejia, şunları söyledi:

"Uzun süredir kazanamıyoruz ama biz hep birlikte olan bir grubuz. Kazanmak için her şeyi yapacağız. Bizim için Fatih Karagümrük maçı çok büyük bir mücadele olacak. O mücadeleden galip çıkmak için de her şeyi yapacağız. Taraftarımız gerçekten artık üç puanı hak ediyor, bekliyor. Biz de hak ediyoruz, istiyoruz, çok çalışıyoruz. Artık taraftara üç puan hediye etmenin zamanı geldiğini düşünüyoruz. Cuma günü de kazanacağımızı düşünüyoruz. Umarım kazanırız. Bu, önümüzdeki maçlar için bir kıvılcım, alacağımız puanların bir başlangıcı olur."