Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın tensipleriyle, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2’nci ve 3’üncü maddeleri gereğince hazırlanan 09.08.2023 tarih ve 2023/376 sayılı Karar doğrultusunda Manisa Valiliğine atanan Vali Enver Ünlü, son veda ziyaretlerinde bulundu.

Giresun Valiliği görevinden 15 Ağustos Salı günü (bugün) itibariyle ayrılacak olan Vali Ünlü, daha önce veda ziyaretinde bulunmadığı bazı kamu kurum ve kuruluşları, oda başkanlıkları ile sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek vedalaştı.

Vali Ünlü, 15 Ağustos 2023 Salı günü veda ziyaretinde bulunduğu kurum ve kuruluşlar ile ilgili şahsi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda;

AK Partili Yılmaz'dan Mevlid Kandili mesajı AK Partili Yılmaz'dan Mevlid Kandili mesajı

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ziyaretiyle ilgili; “Giresun Ticaret ve Sanayi Odasına veda ziyaretinde bulunduk. Çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı ziyaretiyle ilgili; “Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına veda ziyaretinde bulunduk. İlimizdeki tüm esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyor, hepsini Allah'a emanet ediyorum.”

2023_278_03

Belediye Başkanlığı ziyaretiyle ilgili; “Birlikte uzun bir süre mesai yaptığımız Giresun Belediye Başkanımız Sn. @avsenlikoglu'na veda ziyaretinde bulunduk. Değerli Başkanımıza, tüm personellerine görevlerinde başarılar diliyorum.”

2023_278_04

Sağlık İl Müdürlüğü ziyaretiyle ilgili; “Koronavirüse karşı en ön saflarda mücadele ettiğimiz ve vatandaşlarımızın esenliği için 7/24 görev başında olan fedakâr sağlık çalışanlarımızla vedalaştık. Özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

2023_278_05

Sahil Güvenlik 73 Komutanlığı ziyaretiyle ilgili; “Asil üniformaları ve üstün görev anlayışları ile #MaviVatan'ımızın korkusuz koruyucuları olan Sahil Güvenlik Komutanlığımızın kahraman leventleriyle vedalaştık. Rabbim her türlü kötülükten korusun”

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şahit Dul ve Yetimleri Derneği ziyaretiyle ilgili; “Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Giresun Şubemizle vedalaştık, hayır dualarını istedik. Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını ortaya koyan yiğitlerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz.”

2023_278_07

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ziyaretiyle ilgili; “İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzde değerli personellerimizle vedalaştık. Vazifelerinde kolaylıklar diliyorum.”

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ziyaretiyle ilgili; “Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzde kıymetli personellerimizle vedalaştık, çalışmalarında muvaffakiyetler diledik.”

İl Emniyet Müdürlüğü ziyaretiyle ilgili; “Kamu düzeninin temini, halkımızın huzur ve güven içinde yaşaması, hukukun üstünlüğünün sağlanması, hak ve özgürlüklerin eşit olarak uygulanması için üstün hizmet anlayışıyla görev yapan Emniyet Teşkilatı'mızın değerli mensuplarıyla vedalaştık. Rabbim yardımcınız olsun” ifadelerini kullandı.