Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile görüşmek için saat 10.30'da Zafer Partisi Genel Merkezi'ne geldi. Kılıçdaroğlu ve Özdağ yaklaşık 50 dakika görüştü.

Görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu ve Özdağ ortak basın açıklaması yaptı.

Merkezdeki köylerin sorunlarının çözümü için yola çıktık. Merkezdeki köylerin sorunlarının çözümü için yola çıktık.

"Türkiye'nin geleceği, Türkiye'nin huzurlu ülkesi olması amacıyla her bir genel başkana, her bir siyasal partiye sorumluluklar düşüyor." diyen CHP lideri Kılıçdaroğlu, 'Biz de bir araya geldik, konuştuk. Güzel sonuçlar elde edildi. Umarım Türkiye güzel günlere gebe. Seçim sonrası tekrar buluşacağız.' ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'nun ardından söz alan Zafer Partisi lideri Özdağ ise şu açıklamaları yaptı; Türkiye'nin en önemli sorunu 13 milyon sığınmacı ve kaçağın geri yollanmasıdır. 13 milyon vatanlarına geri yollanmadan, yenilerinin gelmesi engellenmeden Türkiye'nin ekonomik sorunlarını aşması mümkün değildir. 11 milyar dolar harcayarak fakirlikten kurtulamayız, kiraların yükselişini engelleyemeyiz, sokaklarda güvenliği sağlayamayız, çocuklarımıza iş bulamayız. Bir ülke 13 milyon sığınmacıyla ekonomisini, güvenliğini doğru bir çizgiye oturtamaz.