Türkiye Maarif Vakfı yöneticilerinden oluşan bir heyet, 8 Ocak 2024 Pazartesi günü, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can’ı makamında ziyaret etti.

_2-3392

Türkiye Maarif Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Halime Kökce, Maarif Ajans Daire Başkanı Hamza Özdemir, Mezun Öğrenci İşleri Daire Başkanı Ahmet Güney ve Mezun Öğrenci Sorumlu Muhammed Kurt’tan oluşan heyet ilk olarak GRÜ Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörü Öğr. Gör. Abdullah Demir ile bir araya geldi.

Maarif Vakfından mezun olan ve şu an Üniversitemizde eğitimlerini sürdüren öğrencilerin de yer aldığı görüşmeden sonra misafir heyet, Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can’ı ziyaret etti.i

_whatsapp-gorsel-2024-01-1-1678

Türkiye Maarif Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Halime Kökce ve beraberindeki heyete, ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Rektör Can, Giresun Üniversitesinde, Maarif Vakfından mezun 130 öğrencinin eğitimini sürdürdüğünü belirterek, Vakfın yurtdışındaki çalışmalarının olumlu etkilerini gelen öğrencilerde gördüklerini ifade etti.

CHP Belediye Başkan Meclis  Adayları açıklandı CHP Belediye Başkan Meclis Adayları açıklandı

_whatsapp-gorsel-2024-01-1-1619

Uluslararası öğrencilerin şehre ve üniversiteye uyum süreçlerinin de ele alındığı görüşme sonrasında Halime Kökce ve beraberindeki heyet, Maarif Vakfından mezun olan ve Üniversitede eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi.