Bayram Kutlamayı Çok Özlemişiz...! Halkın 23 Nisan Kutlamaları Bulancak'a Renk Kattı ! Bayram Kutlamayı Çok Özlemişiz...! Halkın 23 Nisan Kutlamaları Bulancak'a Renk Kattı !

CHP Bulancak Belediye Başkan adayı Sıbıç' tan sıradışı vaatler  "HALKIMIZIN HER NOKTADA YANINDA OLACAĞIZ"  
CHP Bulancak Belediye Başkan adayı Necmi Sıbıç, "Her zaman sosyal adaleti ve eşitliği savunuyoruz, göreve geldiğimizde yurttaşlarımızın sosyal yardımlara erişebilmeleri için Bulancak Tüm Kart ve Mavi Kart hizmetini hayata geçireceğiz" dedi.
Sıbıç düzenlediği toplantıda; Bulancak'ın geleceğine yön verecek, toplumsal dayanışmayı güçlendirecek, ihtiyaç sahibi yurttaşların hayatını kolaylaştıracak bir proje olan kartlara dair şu bilgileri verdi: 
"Emeklilerimizin yaşam kalitesini artırmak, onlara daha rahat bir yaşam sürdürebilmeleri için destek olmak amacıyla özel indirimler ve yardımlar sağlamak.

F1F5C0B1 F11A 4Fe5 B7F4 2262E108A514
Ailelerin ekonomik yükünü hafifletmek, çocukların eğitimi ve sağlığı için ek destekler sunmak.  Eğitim alanında fırsat eşitliği sağlamak, öğrencilerimize ders kitapları, kırtasiye malzemeleri ve eğitim bursları gibi konularda destek olmak.
Engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata daha aktif katılımlarını sağlamak, onların ihtiyaç duyduğu araç ve gereçlere erişimlerini kolaylaştırmak. Tüm Kart ve Mavi Kart'a başvuruları  belediyemizin resmi internet sitesi üzerinden veya doğrudan belediye hizmet binamızda kurulacak özel başvuru noktalarından yapılabilecek. Başvuru süreci ve kartların kullanım detayları hakkında bilgi almak için belediyemizin sosyal hizmetler birimi ile iletişime geçilmesi yeterli olacak.
Bu projelerle amacımız; sizlere daha iyi bir yaşam sunmak, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olabilmek. Projelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, öneri ve görüşlerinizi paylaşmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Unutmayın, güçlü bir toplum, dayanışma ile mümkündür"