‘Çay Simit Sohbet tadında Giresun’da İşler Yolunda’ mottosuyla mahalle toplantılarını gerçekleştiren Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, son olarak Kavaklar Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Toplantı boyunca vatandaşlar istek ve taleplerini Şenlikoğlu'na iletirken, Şenlikoğlu da ilgili birim müdürlerine taleplerin kayıt altına alınması ve planlama yapılarak sorunların giderilmesi talimatını verdi.

8_288

28 mahallenin tamamını kucakladıklarını, hizmet gitmeyen nokta bırakmayana kadar hizmete devam edeceklerini ve 4,5 yılda Cumhuriyet Tarihinin en büyük hizmet seferberliğini gerçekleştirerek Giresun'a yaklaşık 2 Milyar TL'yi aşkın yatırım yaptıklarını ifade eden Şenlikoğlu: “Mahalle ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Mahalle sakinlerimiz ile buluşarak onların istek ve önerilerini aldık. Şehrimizde yapacağımız projelerimizi vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini alarak hayata geçiriyoruz. Yaptığımız çalışmalarla ilgili sivil toplum kuruluşlarını, vatandaşlarımızı, ilgili kurum ve kuruluşları bilgilendiriyoruz ve el ele vererek şehrimizin gelişmesine katkı sağlıyoruz. Bizlere desteğini esirgemeyen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Giresun Valisi Serdengeçti, basınla bir araya geldi Giresun Valisi Serdengeçti, basınla bir araya geldi

Mahalle sakinleri ise, gerek mahallelerine yapılan hizmetlerden, gerekse ziyaretinden dolayı Şenlikoğlu’na teşekkür etti.