Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının ilk gününde Gazipaşa İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrenciler ve öğretmenler ile bir araya geldi.

Ziyareti sırasında okula yeni başlayan birinci sınıfların heyecanına ortak olan Başkan Şenlikoğlu, öğrencilere kalem kutusu, kalem, silgi, kalemtıraş ve boya kalemi seti hediye etti.

4_580

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından veliye mektup projesi Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından veliye mektup projesi

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 2023-2024 Eğitim Öğretim yılında tüm eğitim camiasına başarılar dileyerek; “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimi için elimizden gelen tüm gayret ve çabayı gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz. İmkanlarımız dahilinde eğitim kurumlarının yanlarında olmaya devam ediyoruz. Bu ülkeyi emanet edeceğimiz çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi gayretindeyiz. Eminim ki tüm öğretmenlerimizde bu bilinç ile çalışacaklar ve çocuklarımızı geleceğe hazırlayacaklardır.” dedi.