Deprem sonrası genel hayatı olumsuz etkileyen şartların giderilmesi ve afetzede vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarının karşılanması için yürütülen iyileştirme çalışmaları kapsamında Vali Enver Ünlü eşi Sema Ünlü , 9 Şubat Perşembe günü saat 16:00’da Jandarma Bölge Komutanı Selçuk Yıldırım’ın eşi Sıdıka Yıldırım’la birlikte yardım toplama noktalarını ziyaret ederek deprem bölgelerine gönderilmek üzere hazırlamış olduğu yardım kolilerini Polisevi’nde hizmet veren görevlilere teslim etti.

2023_48_03

Amber Çay Eynesil Belediye Spor Atakum Belediyespor’u 1-0 Mağlup Etti Amber Çay Eynesil Belediye Spor Atakum Belediyespor’u 1-0 Mağlup Etti

Yardım toplama faaliyetlerinde görevli personellerle bir süre sohbet eden Sema Ünlü , yetkililerden toplanan yardımlarla ilgili bilgi aldı. Yardım toplama faaliyetlerinde çalışan gönüllü öğrencilerin talebi üzerine de onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Polisevi’nin ardından Sema Ünlü i, Jandarma Bölge Komutanı Selçuk Yıldırım’ın eşi Sıdıka Yıldırım’la birlikte bir diğer yardım toplama alanı olan İl Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Akabinde yardım toplama alan ziyaretlerini 19 Eylül Spor Salonu ile sonlandırdı.

Sema Ünlü, ziyaretlerinde; yardım toplama faaliyetlerine destek olan başta duyarlı halkımız olmak üzere özveriyle çalışan kamu görevlilerine ve gönüllü vatandaşlarımıza da teşekkür etti.