MUHTARLARDAN DESTEK

MHP Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal bu sabah muhtarlarla kahvaltıda buluştu.

Çok sayıda muhtarın katıldığı kahvaltıda muhtarlar adına söz alan muhtar dernekleri başkanları kendi içlerinden İl Genel Meclisi Üyesi adayı çıkartılmasından memnun olduklarını belirterek Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal'a teşekkür ettiler. İl Genel Meclisi Üyesi Adayı olan Hasan Kılıç'a destek olacaklarına belirttiler.

A6D3Dbfd E39E 4Fd2 A550 40Ac58767353

Piraziz Keşfet Fotoğraf Yarışması Piraziz Keşfet Fotoğraf Yarışması

Toplantıda bir konuşma yapan Milletvekili Konal, her görüşe mensup muhtar ve vatandaşın desteğiyle milletvekili seçildiğini hatırlatarak desteklerinden dolayı muhtarlara ve seçmenlere bir kez daha teşekkür etti.

Ankara'da Giresun'un sorularını dile getirdiğini ve çözüm aradıklarını kaydeden Milletvekili Konal, gelen heyetlere de imkanlar ölçüsünde yardımcı olduğunu söyledi.

31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde en iddialı seçimin muhtarlık seçimi olduğunu dile getiren Konal, seçime katılacak tüm muhtarlara başarılar diledi.

İl Genel Meclisi Üyeliğinin önemine dikkat çeken Milletvekili Konal "İl Genel Meclisi Üyesi muhtarlarla Vali arasında bir köprüdür ve önemli görevler üstlenmektedirler. Muhtarlarla yaptığımız istişareler neticesinde başarılı çalışmalarıyla tanınan içinizden bir olan Hasan Kılıç'ı İl Genel Meclis Üyeliğine aday gösterdik. Hasan Abi'nin örnek bir İl Genel Meclisi Üyeliği sergileyeceğine ve seçilecek diğer üyelerimizle birlikte başarılı işlere imza atacaklarına inancımız tamdır. Bu işe birlikte karar verdik, desteğinizi bekliyoruz. İnşallah birlikte önemli hizmetler yapacağız. Sizlere yayla sözümüz vardı. seçimden sonra inşallah birlikte gideceğiz. Ayrıca sizleri seçimden sonra Meclise davet ediyorum. Diğer vekillerimizle birlikte bakanlarımızı ziyaret edelim, sorunları birlikte aktaralım. İnşallah birlik ve beraberliği sağlayarak Giresun'a hep birlikte daha iyi hizmet edeceğiz." şeklinde konuşarak sözlerini tamamladı ve İl Genel Meclisi Üyesi Adaylarını tanıttı.

657E2300 Ec49 49B3 8037 D9823F748B9D

İl Genel Meclis Üyesi Adayları adına söz alan Hasan Kılıç'da "Sizlerin desteği ile inşallah arkadaşlarımızla birlikte seçileceğiz. Görevimizi layıkıyla yerine getirerek tüm köylerimize daha iyi hizmetler vereceğiz. Milletvekilimizin desteğiyle sorunları birlikte çözeceğiz." dedi.

Muhtarlar adına söz olan Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Tülin Şenel ile Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ali Şahin'de kendi içlerinden İl Genel Meclisi Üyesi adayının çıkmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek bu işi organize eden Milletvekili Konal'a teşekkür ettiler ve aday Kılıç'a destek olacakları sözünü verdiler.

Kahvaltının ardından Atatürk Meydanı'na geçilerek birlikte fotoğraf çektirildi.