Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Milletvekili Adaylarını açıkladı.

MHP İl Başkanı Mahmut Karakuş yaptığı basın açıklamasında, "14 Mayıs'ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde adaylarımız bütün siyasi partilerden önce açıklandı.

Birbirinden değerli aday adayları içinden Parti Genel Merkezi ilgili organlarının teklifi ve Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin oluru ile milletvekili listemiz Ertuğrul Gazi Konal, Fatih Meşe, Ahmet Pekdemir, ve Salih Türk'ten oluşmuştur.

Adaylarımızın hepsi ilimizi en iyi şekilde temsil edecek bilgi birikimine ve beceriye sahiptir.

Listemizin 1.sırasında bulunan Sayın Ertuğrul Gazi Konal mütevazi, dürüst, saygılı,donanımlı,milli ve manevi değerlerine bağlı  Giresun sevdalısı bir arkadaşımızdır. Ülkü Ocakları Başkanlığı yapmış ve son dönemde de MHP il başkanlığı görevini başarıyla yürüterek yerel seçimlerde partimizin oyunu yüzde 19'lara çıkarmış, 3 ilçe ve 2 belde belediye belediye başkanlığı seçimini kazandırmış başarılı bir arkadaşımızdır.

''Bir Kurban Bayramına daha erişmenin sevincini yaşıyoruz'' ''Bir Kurban Bayramına daha erişmenin sevincini yaşıyoruz''

Diğer adaylarımızda bölgelerinde sevilen, sayılan fedakar, cefakar her alanda donanımlı ilimizi  en iyi şekilde temsil edebilecek kabiliyete sahip arkadaşlarımızdır.

Hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği seçimlerinde Parti teşkilatlarımız 14 Mayıs zaferi için birlik beraberlik içinde teyakkuz geçmiş bulunmaktadır.

Ilimizin daha fazla hizmet alabilmesi için tüm hemşehrilerimizin desteğini bekler saygı ve sevgilerimi sunarım." ifadelerinde bulundu.