Giresun Can Akengin Bilgi Yurdu Derneği tarafından yayımlanan İZLER Dergisi, Nisan sayısı ile birlikte 60. sayısını yayımlama başarısına ulaştı.

Giresun Müzik Dostları Derneği, Türk Halk Müziği Konseri düzenliyor Giresun Müzik Dostları Derneği, Türk Halk Müziği Konseri düzenliyor

Can Akengin ve arkadaşları tarafından yayımlanan ve 1927 yılında 27. sayısı ile hikayesi yarım kalan İZLER Dergisi, Can Akengin Bilgi Yurdu Derneği Başkanı Gürsel Ekmekçi'nin çabaları ve dernek üyelerinin katılımıyla 2020 yılı Ağustos ayında 28. sayısı ile yeniden yayımlanmaya başladı. Bu tarihten bu yana her ay aksamadan dolu dolu içerikleriyle okurlarıyla buluşmaya devam eden dergi 2023 Nisan ayında 60. sayısını yayımladı.

gürsel ekmekçi1(1)

Konuyla ilgili duygularını bizlerle paylaşan Can Akengin Bilgi Yurdu Derneği Başkanı Gürsel Ekmekçi; "Yüzyıl önce Can Akengin ve arkadaşlarından aldığımız bayrağı 60. sayıya büyük bir gurur, mutluluk ve huzurla ulaştırdık. İzler Dergimiz benzeri görülmedik bir imecenin ürünüdür. Gerek perakende satışta, gerekse aboneliklerle her geçen gün biraz daha büyüyoruz. Bilgi Yurdu bünyesindeki tüm markalar gibi İzler'imize de gözümüz gibi bakıyoruz. Gelecekten daha  da umutluyuz. Tüm sevenlerimize teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.