AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28 Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde “Türkiye Yüzyılı” vizyonunun ve Türkiye’nin şahlanışının temellerini en sağlam şekilde atacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara’da düzenlenen AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Yılmaz, “Cumhuriyetimizin 100 yıldönümünde Cumhur İttifakı olarak gireceğimiz seçimlerden hem genelde hem de yerelde tarihi bir zaferle çıkacağımıza inancımız tamdır. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bölgesinde ve dünyada söz sahibi bir ülke haline gelen Türkiye’miz, 2023 seçimlerinde de tercihini istikrardan, büyümeden ve kalkınmadan yana kullanacaktır. Ak Parti iktidarı döneminde her şeyin en iyisine kavuşan halkımız, bu tarihi seçimde halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak gören Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve O’nun liderliğinde Türkiye’yi yeni yüzyıla taşıyacak kadrolara her zamankinden daha fazla destek verecektir. Bundan en ufak bir şüphemiz yoktur. Vakit çalışma vaktidir, vakit birlik ve beraberlikle omuz omuza verme vaktidir. Allah yar ve yardımcımız olsun. Türkiye Yüzyılı için; doğru adımlarla yola devam” ifadelerini kullandı.

Ordu Büyükşehir Belediyesine Algida Tepkisi: "Ezenin değil, ezilenin yanında olun" Ordu Büyükşehir Belediyesine Algida Tepkisi: "Ezenin değil, ezilenin yanında olun"

WhatsApp Image 2023-04-11 at 15.47.53