AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, seçime günler kala değerlendirmelerde bulundu.

Giresun’un ‘Doğru Zaman, Doğru Adam’ sloganı ile 14 Mayıs zaferine hazır olduğunu kaydeden İl Başkanı Yılmaz, “Cumhurbaşkanlığı ve 28 Dönem Milletvekilliği Seçimlerinin ülkemizin dirliğine, milletimizin birliğine, demokrasimizin geleceğine, insanımızın huzur ve refahına hayırlı olmasını diliyorum. Giresun İl Teşkilatı olarak, 14 Mayıs’a tam anlamıyla hazırız. Bu süreç boyunca gönlü güzel insanımızla bir araya gelip, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını vatandaşlarımıza ilettik. Çok yoğun bir teveccüh var bizlere. İnşallah 14 Mayıs hem Giresun’umuzun hem de ülkemizin zaferi olacak. 14 Mayıs, Türkiye Yüzyılı’nın miladı olacak. Çünkü Giresun buna inanıyor.” dedi.

AKPARTİ (1)

İl Başkanı Yılmaz, “Buradan bir kez daha Giresunlu hemşehrilerimize seslenmek istiyorum. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı Giresun yeniden inşallah başkan yapacak. Bunu hep birlikte başaracağız. Kim ne derse desin, yapılan mitinglerde görüyorsunuz. Halk Cumhurbaşkanını bağrına basıyor. Giresun Mitingimizde de zaten 14 Mayıs zaferinin meşalesi yakılmıştı. Giresun hazır, reisini bir kez daha cumhurbaşkanı yapacak.” diye konuştu.

Meral Akşener "Evine Dönüyor'' Meral Akşener "Evine Dönüyor''

AKPARTİ (4)

“14 Mayıs seçimlerine çok kısa bir süre kaldı.” diyen İl Başkanı Yılmaz, “Pazar günü hep beraber sandıklara gidecek ve geleceğimizle ilgili önemli bir karar vereceğiz. Gelin, bu kalan kısa süreyi gönül kazanma seferberliğine dönüştürelim. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Milletvekili Adaylarımız için kapısı çalınmadık, yüreğine dokunulmadık hiçbir insanımızı bırakmayalım. 14 Mayıs demokrasi şölenimiz şimdiden kutlu olsun.” İfadelerini kullandı.