KÖYLERİMİZİN SORUNLARI ÇÖZÜLECEK

31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Giresun Merkez'den MHP'den 1. sıra İl Genel Meclisi Üyesi adayıyım.
Diğer 4 aday arkadaşımla beraber İl Özel İdaresi hizmetlerinin daha iyi olması ve merkezdeki köylerin sorunlarının çözümü için yola çıktık.

Karadeniz İhracatçılar Birliği'nden emekli olandan sonra 2014 yılında Merkez Yazlık Köyü'ne muhtar seçildim. Halen muhtarlık görevini yürütüyorum.

2017 ve 2020 yıllarında 2 dönem Giresun Köylere Hizmet Götürme Birliğinde  Birlik Encümeni görevinde bulundum. 2016 yılından  itibaren de Giresun İl İnsan Hakları Kurulu üyesiyim.

Gerek uzun yıllar memuriyet görevinde bulunmam, gerekse emeklilik sonrası aldığım görevler neticesinde devletimizin işleyiş sistemini yeterince kavramış bulunuyorum.

2 dönem Birlik Encümeni olarak görev yaptığım Giresun Köylere Hizmet Götürme Birliğinde adaletten ve eşitlikten ayrılmadan köylerimize ihtiyaçlarına göre hizmet verilmesine katkım oldu.

Edindiğim bu tecrübelerle aktif bir görevi bulunan İl Özel İdaresi yönetimine katkıda bulunabilmek amacıyla İl Genel Meclisi üyeliğine talip oldum.

Ayrıca diğer 4 İl Genel Meclisi Üyesi adayımız da yeterli düzeyde bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.

Özel İdare kaynaklarının daha verimli kullanılması ve köylerimize eşit hizmet verilebilmesi için Giresun'lu hemşehrilerimizin desteklerini bekliyoruz.

Saygılarımızla.

MHP Giresun İl Meclisi Üyeleri adına

Belediyenin 23 Nisan Programı Yoğun İlgi Gördü. Yürüyüş Coşkulu Geçti, Çocuklar Doyasıya Eğlendi! Belediyenin 23 Nisan Programı Yoğun İlgi Gördü. Yürüyüş Coşkulu Geçti, Çocuklar Doyasıya Eğlendi!

Hasan Kılıç
MHP İl Genel Meclisi Üyesi 1. Sıra Adayı