Başkan Nefes, Deniz Sitesi Sandıkları Patlatacak!

Anavatan Partisi Giresun belediye başkan adayı Semih Nefes bu akşam doğup büyüdüğü Aksu Mahallesi Deniz Sitesi'nde vatandaşlarla bir araya gelerek mahallenin ve Giresun'un sorunlarını, yapılabilecek projeler hakkında fikir alışverişi yaptı. Başkan adayı Semih Nefes'e ilginin, bu zamana kadar gelen diğer adaylardan daha fazla olduğu görüldü. Semih Nefes, Deniz Sitesi ve Aksu Mahallesi vatandaşlarına açıkladığı 4 proje ile alkışları topladı.

1. projesi Aksu Deresi ve Sanayi Bölgesi'nde bulunan derelerin kanalizasyon kokusuna son vereceğini ve ıslah projesi yapacağını duyurdu.

2. projesini duyuran Başkan Nefes, Ada Hastanesi bölgesinden gemiler çekeceği bölgesine kadar modern sahil projesini vatandaşlara kazandıracağını belirtti.

3. projesi ise Aksu sakinlerinin büyük ilgisini topladı. Gedikkaya Tepesi bölgesini turizme açacağını belirten başkan adayı, seyir terası ve restoran inşa edeceğini açıkladı.

Piraziz Keşfet Fotoğraf Yarışması Piraziz Keşfet Fotoğraf Yarışması

Nefes, "Giresun'umuza yakışacak ve belediyemize gelir elde edebilecek projelerimizi hep birlikte başaracağız" dedi. Son projesi ise tüm Giresun'un akıllara yer ettiği ve onayladığı Aksu Çöp Sahası bölgesine 350 araçlık açık otopark ve Giresun Forum alışveriş merkezi açacağını belirtti.

3Bb18E50 9564 469D Bf6A 4842F56F7440

Açıklamalarda bulunan Semih Nefes, "Bu akşam beni ve ekibimi çok güzel bir şekilde misafir eden Deniz Sitesi sakinlerine çok teşekkür ediyorum. Şunu görmüş oldum ki Deniz Sitesi 31 Mart günü sandıkları patlatacak ve evladına sahip çıkacak" dedi.